Ratings

Etapa a X-a, 25.10.2019
Lupeni
1 CS Comexim R. Lupeni 453
2 C.S. Pro Activ Targoviste 452
3 CSU Ploiesti 403
4 CS Gombos M.A. Tg. Mures 393
5 CSM Alexandria 320
6 CS Chimia Rm. Valcea 303
7 CS F.T. Razvan Cluj 297
8 CS Inter Petrila 173
9 CS Nord-Vest Cluj 90
10 CS Cobra Topaz Bucuresti 78
11 CS Athletic Slatina 33
12 CS Shinto Wado Bucuresti 30
13 CS Sport Star Anina 24
Etapa 7 - fete, jun, 25.10.2019
Lupeni
1 CS Comexim R. Lupeni 213
2 CSM Alexandria 198
3 CS F.T. Razvan Cluj 159
4 CS Cobra Topaz Bucuresti 150
5 CS Gombos M.A. Tg. Mures 60
6 CS Tengo Salonta 30
Etapa 7 - fete, jun, 25.10.2019
Lupeni
1 CS Comexim R. Lupeni 213
2 CSM Alexandria 193
3 CS Comexim R. Lupeni 2 165
4 CS Nord-Vest Cluj 156
5 CS F.T. Razvan Cluj 48
6 CS Tengo Salonta 35
7 CS Inter Petrila 0
8 CS Gombos M.A. Tg. Mures 0
9 CS Cobra Topaz Bucuresti 0
Etapa 7 - fete, jun, 25.10.2019
Lupeni
1 CS Comexim R. Lupeni 217
2 CS Nord-Vest Cluj 205
3 CSM Alexandria 194
4 CS Comexim R. Lupeni 2 93
5 CS F.T. Razvan Cluj 89
6 CS Gombos M.A. Tg. Mures 75
7 CS Inter Petrila 69
8 CS Tengo Salonta 35
9 CS F.T. Razvan Cluj 2 24
10 CSM Alexandria 2 18
11 CS Cobra Topaz Bucuresti 0
Etapa I - Seria B, 18.04.2015
Bucuresti
1 CS Shinto Wado Bucuresti 17
2 CS Cobra Topaz Bucuresti 12
3 CSM Alexandria 12
4 CS Kentos Timisoara Oltenita 10

Want to affiliate a club?

more...

Albume foto

05.12.2017

Campionat European 2017- Izvorani

Campionat European 2017- Izvorani

06.07.2017

Cantonament MAMAIA 2017

Cantonament MAMAIA 2017

05.07.2017

Cupa României BOROMIR 2017

Cupa României BOROMIR 2017

09.05.2017

Cupa Veteranilor Franta

Cupa Veteranilor Franta 2017

06.11.2016

Cantonament Izvorani 2016

Cantonament Izvorani 2016

07.07.2016

Cantonament MAMAIA iulie 2016

Cantonament MAMAIA iulie 2016

24.11.2015

EUROPEAN CHAMPIONSHIP TARGOVISTE 2015

EUROPEAN CHAMPIONSHIP TARGOVISTE 2015

07.07.2015

CUPA ROMANIEI BOROMIR 2015

Cantonament MAMAIA Iulie 2015

17.05.2015

Preselectii Nr.3 Juniori II - Tg.Mures

Preselectii Nr.3 Juniori II - Tg.Mures

17.05.2015

Preselectii Nr.2 Juniori II si Etapa de C.N Juniori I si II

Preselectii Nr.2 Juniori II si Etapa a II-a de C.N Juniori I si II - Cluj-Napoca

17.05.2015

Etapa a IV-a C.N Masculin Tg.Mures

Etapa a IV-a C.N Masculin Tg.Mures

07.05.2015

Etapa de Campionat Senioare Feminin, Juniori I si Preselectii Juniori II Alexandria

Etapa de Campionat Senioare Feminin, Juniori I si Preselectia Nr.1 Juniori II Alexandria